Цей сайт застарів.
Увага, ми переїхали на
klb.education Цей сайт більше не оновлюватиметься.

архів pr-ояв тижня
Квітень 2017
31.05.2017 11:52

«Лідерський виїзд – 2017»

30 травня завзяті ліцеїсти за активну участь у ліцейських проектах, проектно-аналітичних сесіях, олімпіадах, за результатами ІІ (районного) етапу всеукраїнських олімпіад, ІІ (районного) конкурсів МАН, активну участь у програмах міжнародного обміну, концертах, театральних програмах, Міжнародних конкурсах та за вагомий внесок у формування іміджу Ліцею були премійовані корпоративною туристично-краєзнавчою поїздкою у Парк історичної реконструкції «Київську Русь».

Ліцеїсти мали чудову нагоду ознайомитися із єдиним та неповторним в історії людства відтворенням та будівництвом одного з знакових, і в той же час, найбільш централізованим середньовічним містом Східної Європи – Києвом (V-XIIIст.), зробити декілька влучних пострілів із лука та скуштувати смачної ковбаски, яку було приготовано на вогнищі. Та трошки намокнути під літнім дощиком, впевнені, на більше зростання та на вдачу)

Ліцеїсти зарядилися енергією чарівного міста й готові до нових звершень.

Детальніше...
 
Квітень 2017
18.05.2017 09:35

Штаб-квартира ООН повідомляє:

13 травня 2017 року відбулося підсумкове засідання Генеральної Асамблеї, яка проходила в рамках IV регіональної конференції «Модель ООН. Юніор-2017».

Майже сто юних дипломатів мали можливість висловити позиції своїх країн та донести точку зору з приводу глобальних проблем людства. Серед учасників конференції здобували свій перший дипломатичний досвід і випускники Школи юних дипломатів при Київському ліцеї бізнесу.

Можна тільки порадіти за делегатів: як уміло вони лобіювали свої позиції та пропонували допомогу іншим державам у вирішенні проблем, як дослухалися до думок і намагалися приймати рішення разом.

Детальніше...
 
Квітень 2017
18.05.2017 09:31

Вітаємо випускників Школи юних дипломатів, які достойно підтвердили свої позиції на посаді послів країн: Ватутіна Михайла, Карчевського Олександра, Корнілова Артема, Крюкова Нікіту, Куліша Євгенія, Лаппо Павла, Лаптєва Олексія, Нестерову Катерину, Нікішаєва Андрія, Петкевича Даніеля, Ратушнюк Катерину, Рахматулліна Даміра, Статник Ольгу, Фарващук Анну, Щербань Валерію.

На дипломатичному прийомі, який відбувся 13 травня юні посли поділилися своїми враженнями та здобутим досвідом. Усі випускники школи отримали сертифікати про успішне проходження курсу, пам’ятні значки, досвід та нових друзів.

 
Квітень 2017
15.05.2017 09:53

Чернігів древній став понад Десною,
Собор між зелені, як диво, вирина.
Над вічною і світлою рікою
Не змовкла ще історії струна...

11 травня учні та батьки 7 класу разом з вихователем та учителями ліцею відвідали чарівне місто Чернігів. Усіх нас вразили пам'ятки архитектури та неймовірної краси парки. Цікава екскурсія Дитинцем, відвідання Соборів та капличок центральної частини міста, знайомство з історією  Антонієвих печер – усе це неповторна та надзвичайна історія Чернігова.

Завершальним етапом подорожі став цікавий майстер-клас у «Майстерні карамелі», де учні зробили  солодкий карамельний шедевр власними руками.

Бажаємо всім відвідати це чудове місто, до нових зустрічей! 

Детальніше...
 
Квітень 2017
11.05.2017 10:35

10 травня розпочала роботу Школа юних дипломатів.

П'ятнадцять послів від країн-учасниць ООН склали клятву юного дипломата, розпочавши знайомство з дипломатичним протоколом та етикою.

Дякуємо за допомогу в організації групової роботи юних дипломатів нашим ліцеїстам - учасникам проекту «Модель ООН» – Болюх Катерині, Журу Михайлу, Катруші Євгену, Пилипчуку Богдану, Погуляю Дмитру.

ІV Регіональна конференція юних дипломатів «Модель ООН. Юніор «Майбутнє, якого прагнемо ми» вже цієї суботи – 13 травня!

 
Квітень 2017
07.05.2017 07:30

Ось і закінчилася декада математики, інформатики та природничих дисциплін, яка проходила відповідно до Річного плану роботи, наказу Київського ліцею бізнесу №213 від 05.04.2017 р. «Про проведення декади математики, інформатики та природничих дисциплін у 2016-2017 н.р.» з 10 по 21 квітня 2017 року. Десять днів пролетіли на одному подиху.

Основною метою декади було розширення знань учнів з математики, інформатики та природничих дисциплін, розвиток їх інтелектуальних здібностей, логічного мислення, просторової уяви, розумової активності, пізнавальної самостійності і для досягнення виховної мети – виховувати спостережливість, увагу, працьовитість та ініціативність, відповідальність, уміння співпрацювати з товаришами, Під час проведення предметної декади запланований об’єм робіт було повністю виконано.

Детальніше...
 
Квітень 2017
25.04.2017 06:29

24 березня в рамках підготовки до бізнес-стажування Ліцеїсти зустрілись із депутатом Київради, головою фракції партії «Об’єднання «Самопоміч»в Київській міській раді, підприємецем-ресторатором. Кандидат на посаду міського голови Києва на місцевих виборах 2015 року - Сергієм Михайловичем Гусовським

Почавши із ресторанного бізнесу визначили для себе, критерій, за яким визначається рівень ресторану. Серед варіантів були: салати, основні блюда, блюдо від шефа, фірмова страва й кава. Та все ж дійшли до згоди, що якою б чудовою не була вся кухня, думка складається з найгіршого досвіду. Сукупно свої заклади Сергій називає родиною ресторанів. В родині є й свої правила. Дізнались про правило що зазначено на всіх закладах родини "Прохання охоронців залишати за межами закладу".

Детальніше...
 
Квітень 2017
22.04.2017 15:14

День Землі у Київському ліцеї бізнесу

Сьогодні 22 квітня, в День Землі, наші випускники із задоволенням  висадили  дерева та кущі на добру згадку про роки навчання в Київському ліцеї бізнесу. Особливий затишок і колорит  зеленій зоні біля центрального входу додали  стрункі туї та кущі Вейгеля, які кожну весну, розквітаючи, будуть нагадувати про незабутній випуск 11 класу 2017 року. Завдяки цій чудовій багаторічній  традиції, наразі ми маємо вже справжній вічнозелений та квітучій сад як символ ліцейської родини!  

Детальніше...
 
Квітень 2017
12.04.2017 19:18

На другому тижні останньої чверті відбувся звітний захист проектів.

Ліцеїсти захистили 16 проектів, які було сплановано та реалізовано за останній модуль.

Проект «Авангард 2» на чолі із Теппером Юрієм Миколайовичем, презентували гру «політика в класі».

Команда журналісти під назвою «Акули пера» розповіли про свою роботу та оголосили про вакансію верстальника.

«Міжнародні журналісти» продовжують працювати над проектом журналісти в Моделі ООН. На своєму рахунку вже мають дві успішно створені газети. Написані газети українською мовою. Інтерв’ю ліцеїсти брали як українською так і англійською мовами. Чекатимемо на плідну працю підчас юніорської моделі ООН, що пройде 10-13 травня.

Детальніше...
 
Квітень 2017
10.04.2017 17:37

Ура! В Київському ліцеї бізнесу розпочалася декада математики, інформатики та природничих дисциплін! Урочисте відкриття влаштували Таісія Артемівна Моргайло  та Леся Сергіївна Грекова. Вони приготували цікаві питання та ребуси. Кожен, хто прийшов сьогодні на заняття, відповідав на запитання і за правильну відповідь отримував цукерки. Вчителям допомагали майбутні випускниці Савельєва Анастасія та Ільїна Діана. На другій парі одинадцятикласники влаштували біологічний «батл». Цікаво було дивитися на майбутніх економістів, хокеїстів, програмістів, які співали реп, озвучували фільми про тварин. Переміг 11 – А клас і за перемогу отримав торт, але їли його всі разом. Ух і смачно! На четвертій парі восьмикласники були активними учасниками бінарного уроку фізика + біологія. Тема «Жива електрика». Багато інформації було почуто вперше. Катерина Миколаївна Одарчук і Ольга Ігорівнв Казакова зуміли зацікавити учнів, підтримувати здоровий дух змагання. Слідкуйте за нашими новинами і ви дізнаєтесь ще багато неймовірного з життя ліцеїстів – агентів впливу.

Детальніше...
 
Березень 2017
31.03.2017 05:49

«КЛБ CAMP» - канікули з користю та натхненням

27 березня вже втретє стартував освітньо-профорієнтаційний проект «КЛБ CAMP». До нас долучилося 22 активних, завзятих, талановитих амбітних учасників. Чотири насичені дні промайнули, як одна мить, ми знайомилися один з одним під час командоутворюючих тренінгів, навіть, дізналися маловідомі факти один про одного. Створювали із глини співочих пташок. Комунікативний тренінг «Управлінські поєдинки» від допоміг оволодівати техніками переконання опонента та обирати тактику переговорів, під час дефіциту часу. Майстер-клас «Просто про юриспруденцію» від Залуського Юрія Юрійовича, радника юридичної фірми «Байкер і Маккензі»запалив професією юриста, і багато з кемпівців вже зараз задумуються над тим, щоб змінити професію своєї мрії на юридичну.

Детальніше...
 
Березень 2017
29.03.2017 11:03

Модель ООН – перепустка у світ реальної дипломатії!

24-25 березня за ініціативи та організації Київського ліцею бізнесу відбулася VIII регіональна конференція старшокласників «Модель ООН. Київ – 2017». Цьогорічна конференція продовжує розгляд теми «Майбутнє, якого прагнемо ми. 2017 – рік миру і порозуміння». Команди 20 кращих навчальних закладів столиці, понад 150 учасників розглядали глобальний порядок денний ООН і складали сценарії розв’язання основних проблем сучасності. Модель ООН - це міжнародна освітня програма, спрямована на формування критичного мислення, вміння працювати в команді, приймати рішення в умовах пошуку консенсусу, опанування навиками дипломатичних процедур та етики.

Детальніше...
 
Березень 2017
20.03.2017 13:15

ІІ ліцейська конференція «Модель ООН»

18 березня, не дивлячись на суботній ранок, ліцеїсти разом з батьками зібрались в актовій залі в очікуванні початку ІІ ліцейської конференції «Модель ООН».

Зустріч розпочалась вітанням від вокальної студії «Тоніка», яку представляли ліцеїст 7-ого класу Кривошия Всеволод, ліцеїстка 10-ого класу Годлевська Анастасія та керівник студії Рябчун Олена Геннадіївна.

Насичену роботу очолили представники 9-ого класу, Катруша Євген (Генеральний Секретар) та Жур Михайло (Президент Генеральної Асамблеї).  На спікерами від комітетів, а їх в цей день працювало 4, також виступили 9-икласники. Активність в комітетах екології, прав людини, освіти та здоров’я стала можливою завдяки спікерам, які ретельно готувались протягом тривалого часу, не забуваючи допомагати своїм молодшим друзям.

Детальніше...
 
Березень 2017
13.03.2017 07:59

Стежками долі Кобзаря

Історія мого життя становить частину
історії моєї Батьківщини.
Тарас Шевченко

10 березня учні Київського ліцею бізнесу на чолі з викладачами української мови та літератури Кімлик Т.В. та Кадькаленко І.В. підготували та провели літературно-мистецький проект «Стежками долі Кобзаря».

Усі присутні продовжили знайомство з життям та творчістю Тараса Григоровича Шевченка. Відкрили для себе Кобзаря не тільки як геніального поета, художника, мистецького діяча, а й географа. Шевченко за своє недовге життя встиг узяти участь у географічних експедиціях по територіях Казахстану, Аралу та Каратау, після яких залишив нащадкам великий спадок – топографічні карти Аральського моря, унікальні малюнки місцевості та більше 50 поетичних творів. Кобзар хотів бачити Україну вільною, щасливою. Але не чекав, доки народ сам звільниться від панського гніту, а боровся. Воїн у бою б'ється мечем, а поет — своїм словом. І кожен вірш Шевченка — це біль серця за рідний розтерзаний край.

Дякуємо всім учасникам та викладачам за сприяння в проведення заходу.

Сподіваємося, що інтерес до постаті Кобзаря та його спадщини не зменшиться з роками, оскільки Т.Г. Шевченко став символом духовного відродження народу. Творчість поета має феноменальну здатність завжди бути актуальною!

Детальніше...
 
Лютий 2017
13.02.2017 09:30

English Language Week розпочався

 
Лютий 2017
02.02.2017 07:54

Штаб-квартира ООН Київського ліцею бізнесу розпочала свою роботу

31 січня стартував тьюторський проект 7, 8 та 9 класів.

Першими розпочали семикласники під керівництвом учнів 9-ого класу: Бєлозор Артем, Сєрова Анастасія, Дюба Микита, Капіца Сергій та Пеклін Іван. Робота заключалась в наступному: ознайомитись з матеріалами, які висвітлюють діяльність ООН, історію організації та її структуру, презентувати опрацьований матеріал іншим робочим групам.

Такий вид діяльності допомагає учням покращувати вміння працювати з інформацією, аналізувати та вибирати головне, структурувати та схематично зображувати. Вдало спрацювали тьютори, які допомагали командам виробити стратегію обробки інформації та її донесення до учасників процесу, професійно розподілили ролі в команді, тактично керували процесом та вміло налагоджували конфліктні ситуації.

Продовжуємо працювати. Слідкуйте за новинами та долучайтесь до нас! 

Детальніше...
 
Січень 2017
25.01.2017 14:52

25 січня. Нарада менеджерів проекту HR «Headhunters».

Протокол №1

1. Аналіз діяльності приватних навчальних закладів. Виявили переваги, проаналізували рейтинг.

2. Обговорили наші продукти діяльності

2.1. Проект «Мій шлях до успіху»

2.2. Карта-схема «Знайомтесь – це наш ліцей»

2.3. Кадровий комітет ліцею.

2.4. Як залучити людей до ліцею

Постановили: підготувати кожному свої ідеї щодо напрямків і презентувати на наступній зустрічі.

 
Грудень 2016
28.12.2016 12:52

Яскравий Новий рік у Ліцеї

alt28 грудня ліцеїсти та вчителі відсвяткували та зустріли рік вогняного півня! Ми дивувалися новорічним сполукам після креативних експериментів ученого Івана Пекліна, щасливчики вигравали приємні подарунки у святковій лотереї від наших завзятих вчителів: від філіжанки утрішнього какао до екскурсії Києвом від вчителя та хенд-мейд листівки. Ми милувалися співом золотого голосу ліцею Аліни Антропової.

Вже став традиційним виступ наших реперів Богдана Пилипчука та Сергія Капіци. Вчителі також не стояли осторонь і яскраво виступили із своїм репом, чим завоювали серця усього ліцею! Команди ліцеїстів змагалася у новорічному марафоні по підготовці до Нового року. Вони записували аудіо-листівки, наряджали незвичну ялинку, демонстрували казку на сцені, збирали зернятка добра, пізнання та дружби. До нас завітав Кіт Базіліо та Ліса Аліса. Наші найменші ліцеїсти із сьомого класу підготували прекрасний фінальний номер усім класом.

Детальніше...
 
Грудень 2016
19.12.2016 10:30

Рукописи не горять

М.О. Булгаков

Сторінками життя великого письменника

16 грудня ліцеїсти Київського ліцею бізнесу здійснили цікаву мандрівку сторінками життя відомого російського письменника з українським корінням Михайла Опанасовича Булгакова.

Незважаючи  на те, що доля закинула Булгакова далеко  від рідного дому, майже в кожному своєму творі він з любов’ю та теплотою згадував Київ. Сьогодні в будинку на Андріївському узвозі, де колись мешкала родина Булгакових, знаходиться найвідоміший літературно-меморіальний музей української столиці. Він присвячений «київському Булгакову».

Детальніше...
 
Грудень 2016
15.12.2016 11:43

Сьогодні завершилася наша традиційна благодійна акція “Здійсни мрію!”, яка тривала з 18 листопада і була завершена як раз напередодні свята Миколая.

Цього року учні та вчителі ліцею опікуються дітьми з дитячого дому творчості міста Мар’їнка Донецької області та військовими Другої окремої тактичної групи імені капітана Воловика.

Від щирого серця ми вітаємо з наступаючими святами тих, хто не має можливості зустріти Новий рік та Різдво в колі родини.  Сподіваємося, що подарунки створять святковий настрій  і затишок, адже ми всією душею зичимо радості, миру та благополуччя нашим друзям!

Дякуємо всім учням, колегам та батькам, які з радістю та від усього серця долучились до нашої благодійної акції “Здійсни мрію! “

 
Грудень 2016
15.12.2016 10:11

Міжнародний проект «М18! Ми можемо більше!»

Із 5 по 11 грудня 2016 року група волонтерів-ліцеїстів у рамках проекту «М18! Ми можемо більше!» перебувала в Берліні, де відвідала багато цікавих місць та познайомилася з різноманітним життям німецької столиці.

Ліцеїсти побували в найбільшому в Європі некомерційному сімейному центрі FEZ, у якому для дітей є багато можливостей для саморозвитку та пізнання нового: можна, наприклад, приміряти роль працівника космічного центру, розглянути оригінальні деталі космічної станції. Також відвідувачі FEZ мають змогу взяти участь у міжнародних зустрічах та переглянути театральну виставу, підготовлену учасниками сімейного центру. Крім того, до послуг гостей центру спортивна зала та басейн, різдвяні майстер-класи, конкурси, безліч студій і гуртків на всі смаки та можливості.

Детальніше...
 
Грудень 2016
12.12.2016 13:55

Тиждень правознавства «Де закон, там і захист»

З 5 по 9 грудня у Київському ліцеї бізнесу проходив тиждень правознавства, приурочений пам'ятним датам: 20 листопада - Всесвітній день дитини. День спільних дій в інтересах дитини,  10 грудня - Міжнародний день прав людини, 6 грудня - День Збройних Сил України.

Готуючись до предметного тижня, учні 9-их та 10-их класів готували письмові роботи на теми «Навіщо потрібне право», а учні 10-их класів активно працювали над навчально-пошуковими проектами з правознавства, презентація яких і відбулася протягом тижня.

Результати роботи 10-класників оцінювали вони самі - заповнюючи листки оцінювання/самооцінювання та беручи участь у грі «чорний/білий опонент». Старалися усі ліцеїсти, але за змістовим наповненням варто відзначити підготовку Анастасії Годлевської, Дмитра Брицького, Вероніки-Вікторії Войціцької, Варвари Нікітенко, Даниїла Даниленка, Крістіни Ковальової, Анастасії Сікорської. Багатьом запам'яталася і яскрава презентація Єлісея Поліщука, Іллі Соляника. Найкращими за «глядацьким голосуванням» виявилися Анастасія Годлевська, Єлісей Поліщук, Крістіна Ковальова. Дуже добре працювали в ролях «чорного/білого опонента» Андрій Салій, Єлісей Поліщук, Вероніка-Вікторія Войціцька, Ілля Соляник. А також дуже дякуємо нашим тайм-кіперам Костянтину Шищенко та Євгенію Бойко.

Детальніше...
 
Грудень 2016
10.12.2016 14:50

Козацькому роду нема переводу!

8 грудня 2016 року в нашому ліцеї відбувся  Перший щабель Козацьких герців «Театральне мистецтво та козацькі забави куренів Ліцейської Січі». Свято відзначилося урочистою атмосферою, цікавими творчими знахідками та спортивним запалом наших козаків-ліцеїстів.

Кожен клас-курінь представляв свою Січ і проходив два етапи змагань:  участь у театралізованих мініатюрах та спортивних іграх. Це повернення до славного прадавнього українського Чину - поєднання здорового тіла і духу, до традицій козацьких спортивно-військових змагань, а також детальне ознайомлення з традиціями, побутом, звичаями українських запорожців, виховання шанобливого ставлення до їх славного героїчного минулого.

Детальніше...
 
Листопад 2016
29.11.2016 09:18

Лабораторія Фінансів

25 листопада у ліцеї пройшов день з кодовою назвою «Лабораторія фінансів». Паралельно для різних груп учнів проходило три заходи.

1. Захід.

Випускник ліцею 1997 року, Артем Нідзельський, нині замісник керівника київського регіонального центру банку, розповів основній групі учнів ліцею про фінанси і банківську справу. 

2. Захід.

Відомий бізнес-тренер Марія Сбродова провела майстер-клас з наймолодшим учнями ліцею, на якому розрізнила, окрім іншого, гроші і фінанси.

Детальніше...
 
Листопад 2016
18.11.2016 06:45

Зустрічі з Олександром Санченко: «Від ідеї до реалізації успішного проекту»

altЗ 9 по 17 листопада заняття з курсу «Менеджмент організації» та «Майбутні професіонали» проводились молодіжним лідером, засновником мобілізаційної кампанії «Твій голос», Олександром Санченко.

В рамках модуля «Управління проектами», ліцеїсти мали можливість попрацювати над розвитком своїх проектних ідей, запланувати діяльність щодо їх реалізації та зібрати команду однодумців, що готові досягати цілей разом.

Також під час занять чимало уваги приділялось на вправи до розвитку креативності, які учні зможуть і самостійно використовувати, плануючи мозкові штурми чи інші способи продукування ідей.

Детальніше...
 
Листопад 2016
16.11.2016 11:03

altЗ 29 жовтня по 6 листопада учні Київського ліцею бізнесу у рамках туристично-краєзнавчого проекту «Стежками осінніх Карпат» відвідали мальовничі куточки Закарпаття. Програма була насичена та цікава. Діти подолали перешкоди, підкорюючи гори, набули навичок надання першої медичної допомоги,спробували себе в ролі блогерів, демонструючи незабутні краєвиди українських Карпат. Всіх вразила краса загадкового озера Синевир, водоспаду Шипіт при підніжжі гори Гемби, велич г. Захар Беркут. Закарбувалась в пам’яті незвичайна екскурсія підземним Львовом. Щовечора діти набували нових знань та демонстрували свої таланти в різноманітних майстер класах.

Ця поїздка подарувала яскраві емоції та незабутні спогади.

Детальніше...
 
Листопад 2016
11.11.2016 11:43

День української писемності та мови в Київському ліцеї бізнесу

Чужу мову можна вивчити за шість років,
а свою треба вчити все життя.
(Франсуа Вольтер)

altУ нашому країні вже стало гарною традицією 9 листопада вшановувати День писемності та мови. Цього року його відзначатимуть в 19-й раз, оскільки свято започаткував у 1997 році тодішній Президент України Леонід Кучма. Згідно з православним календарем це також день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-Літописця і починається писемна українська мова.

Не залишились осторонь цього дійства й ліцеїсти Київського ліцею бізнесу. Викладачі української мови та літератури Кімлик Т.В., Момот Н.М. та Кадькаленко І.В. організували їм справжнє свято української мови. Зранку ліцеїсти «пройшли мовну розминку» фразеологізмами, потім їх чекали лінгвістичні конкурси, шаради, загадки, за правильне розв’язання яких учасників чекав солодкий приз.

Сподіваємося, що ця подія не залишила нікого байдужим до рідної мови. Наша мудре підростаюче покоління зуміє і набуте примножити, і втрачене повернути, і забуте відродити. Бо, як оптимістично й авторитетно запевняє Л. Костенко, "Ти лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть".

Детальніше...
 
Жовтень 2016
02.11.2016 11:59

altКраєзнавчо-освітній проект «Державний дендрологічний парк Національної академії наук України «Олександрія»

28 жовтня ліцеїсти 7-ого та 10-ого класів взяли участь у краєзнавчо-освітньому проекті «Державний дендрологічний парк Національної академії наук України "Олександрія". Заснований Олександрою Браницькою ще у 1793 році, парк зараз займає площу 297 гектарів та є прекрасним поєднанням архітектурних споруд, скульптур, рослин та водної гладі річки Рось і ставків.

Ліцеїсти зацікавлено слухали екскурсійну розповідь про історію створення парку, особливості паркового ландшафту доби класицизму та сучасності, а також ознайомилися із культурною спадщиною та історією міста Біла Церква, попередник якої Юрїв був збудований ще за часів Ярослава Мудрого. 

Детальніше...
 
Жовтень 2016
02.11.2016 11:54

altІван Франко — це розум і серце нашого народу.
Це боротьба, мука і передчуття щастя України. України і людськості. …
Франко живе в народній пам’яті як великий Каменяр…»
(М. Рильський).

25 жовтня ліцеїсти Київського ліцею бізнесу Свєтлєющий Артем та Порецькова Марія взяли участь у районній конференції за підсумками конкурсу учнівських презентацій «Обличчя історії Іван Франко».

Слід зазначити, що серед сотні номінантів наші ліцеїсти посіли почесні І (Свєтлєющий Артем 9-А кл.) та ІІІ місця (Порецькова Марія 10 кл.).

Вітаємо та бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!!!

 
Жовтень 2016
21.10.2016 14:01

altУ нашому ліцеї всі люблять театр! 

Неабияке задоволення отримали семикласники від  зустрічі із акторами  Молодого театру –  20 жовтня відкрили для себе п’єсу за твором  Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці».

Неперевершений український гумор, пісні, традиції побуту ожили на сцені в чудовому виконанні акторів театру. Не було жодного глядача, який би не  був у захваті від усього, що відбувалося на сцені.

Отже, до нових зустрічей в театрі!

Детальніше...
 
Жовтень 2016
13.10.2016 12:43

alt12 жовтня на «Ліцейській годині» відбулося нагородження ліцеїстів,що увійшли до складу «Ліцейської ради присяжних». За сумлінне виконання обов’язків члена ліцейської ради присяжних, підготовку та успішну участь у заході «Куріння та паріння.Сигарети – забавки чи мораль?» ліцеїсти отримали подяки.

До «Ліцейської ради присяжних» увійшли учні 7-11 класів: Пушкарьов А.Д., Кривко А.С. (7 клас); Морока М.О., Машляковський О.П. (11 клас); Кудрявцева О.О , Сиволожський В.В. (8 клас); Ковальова К.В., Годлевська А.І.,Салій А.В. (10 клас).

Доповідачами на засіданні «Ліцейської ради присяжних» були учні 9-х класів.

Адміністрація оголошує подяку всім учасникам за відповідальне ставлення до організації та проведення заходу. Бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів у навчанні!

Детальніше...
 
Жовтень 2016
13.10.2016 12:37

altСьогодні збірна команда ліцею у складі: Кривко Анастасії (7 кл), Матвієнко Дар’ї, Осадчого Олексія, Погуляя Дмитра, Волясенка Івана (8а клас) взяли участь у міжшкільних змаганнях «SCHOOL Fest 2016» (рухові активності за програмою «Активна країна»). Незважаючи на несприятливі погодні умови, наши учні проявили наполегливість, командність, взаємопідтримку і прагнення до перемоги! За попередніми результататми ми посіли 2 місце!

 

 

 

Детальніше...
 
Жовтень 2016
11.10.2016 08:17

altПроектний день «Тріумф волі» 7 жовтня 2016 року проходив у двох площинах: для  ліцеїстів першого року навчання проходила навчально-тренувальна імітаційна гра з управління виробничим підприємством.

Один ринок ділили 8 команд-підприємств. Новачки у бізнес-справі мали досвідчених консультантів. Команда CHUMAKI (Пеклін Іван, Пилипчук Богдан, Пеклін Марія, Хоманець Юрій) за підтримки ігротехніка Тараса Шкроботька виборола перемогу у напруженій конкуренції.

А в цей час наші бувалі ліцеїсти теоретично, практично та емоційно пізнавали поняття «воля».

Вправи на вольову напругу підготували 9-икласники під керівництвом викладача фізичного виховання Теппер Л.М., що стало неабияким викликом нашим ліцеїстам.  Прояв сили волі продемонстрували такі ліцеїсти: Катруша Євген, Боримський Данило, Лєсной Артур, Салій Андрій, Смаглій Анна, Дубас Семен, Романенко Лука, Озерянський Гліб, Осадчий Олексій.

Детальніше...
 
Жовтень 2016
07.10.2016 07:09

altВ рамках виховного проекту «Куріння та паріння. Сигарети – забавки чи мораль» ліцейським учнівським активом був реалізований захід – засідання Ліцейської ради присяжних. На засіданні були присутні учні 7-11 класів, яких обрали однокласники як найвідповідальніших представників від класу. Саме ці учні увійшли до Ліцейської ради присяжних і прийняли рішення по справі.

Розглядалася справа щодо використання електронних сигарет, куріння та паріння як соціально-правових явищ.

Мета проведення даного заходу - нагадати ліцеїстам про важливість власного здоров`я та про правила поведінки у Київському ліцеї бізнесу враховуючи позицію учнів, виховати відповідальне ставлення до оточуючих, ознайомити з юридичною формою вирішення спорів у судовому порядку.

Детальніше...
 
Вересень 2016
03.10.2016 06:49

altОстанній день насиченого вересня запам’ятався особливо – і ліцеїстам, і вчителям, і батькам. А об’єднало всіх свято – День Вчителя. Все перегорнулося з ніг на голову: вчителі стали учнями, учні - вчителями, а батьки виконували роль інспекторів!

Пишались собою одинадцятикласники. Сьогодні вони були в ролі вчителів англійської мови, фізичної культури, основ здоров’я, математики та інших предметів. Не все так просто адже учні люблять на уроках розмовляти, грати на телефоні, гризти сухарики, та це не стало на заваді успішного проведення уроків. Вчителі раділи за вас. Вітаємо з успіхом!

Через творчий іспит хвилювалися всі вчителі. І недаремно: знати звички своїх учнів, впізнати їх очі, та театрально показати свої вміння діяти в  незапланованих ситуаціях виявилось складним випробуванням. І тут рахунок був на користь ліцеїстів, що ї порадувало наших вчителів. Повеселили дев’ятикласники – Сергій та Богдан своїм репом зробили неповторне привітання вчителям. Дякуємо їм!

Детальніше...
 
Вересень 2016
29.09.2016 00:00

altНапередодні 75-их роковин трагедії Бабиного Яру, 28 вересня 2016 року ліцеїсти пройшли Маршрутом пам’яті «Вулиця Лагерна - вулиця Тимофія Шамрила - Дорогожицька вулиця - вулиця Олени Теліги - Бабин Яр».

Старшими товаришами на цьому маршруті для семикласників (наймолодших ліцеїстів) стали  дев’ятикласники.  

Ліцеїсти Ілля Гусєв та Даниїл Гусак поділилися своїми знаннями про основні віхи історії вулиці Лагерної, на якій знаходиться наш ліцей, інші – Богдан Пилипчук, Іван Пєклін, Сергій Капіца, Євген Катруша, Катерина Болюх, Артем Бєлозор, Софія Мосюндзь та Михайло Жур стали керівниками міні-груп семикласників та дев'ятикласників. 

Детальніше...
 
Вересень 2016
27.09.2016 10:25

alt26 вересня серед учнів 8-11 класів був проведений ліцейський етап конкурсу учнівських презентацій «Обличчя історії - Івана Франко». Наші ліцеїсти представили свої роботи у номінаціях «Син народу (факти із життя Івана Франка)», «Видатний письменник», «Великий поет – Каменяр», «Іван Франко – перекладач». 

Такий формат сприяє вивченню й популяризації спадщини Великого Каменяра, дослідженню невідомих фактів з його біографії, умінню грамотно подати матеріал, попрацювати над дизайном презентацій.

Найактивнішими учасниками були старші ліцеїсти – 10-11 класи. Серед робіт 9-тих класів слід відзначити презентацію Свєтлєющого Артема, учня 9-А. Найяскравіша презентація 10-их класів -  «Іван Франко – перекладач», автором якої є Порецькова Марія. Марія не просто розповіла про Франкові переклади, але й продемонструвала вірші мовою оригіналу, прочитавши обидва варіанти напам’ять. Честь 8-ого класу захищав Шашкевич Артем.

Так тримати, шановні ліцеїсти! До зустрічі на районному етапі, який відбудеться 04 жовтня в СШ №163 ім. Кирпоноса.

Детальніше...
 
Вересень 2016
23.09.2016 15:13

Комерсанти 7-го класу

alt23 вересня семикласники в імітаційній грі «Торгове підприємство» випробовували свій підприємницький хист. 5 команд-підприємств конкурували на одному ринку. Торгували снікерсами, морозивом, живчиком і рюкзаками. Зіграли 5 періодів. Останній період кардинально змінив лідерів ринку. Переможці:

Перше місце - команда «Lemongold»  - Петрова Поліна, Корчев Кирил, Дикань Рената, Демиденко Аріна.

Друге місце – команда «Неон» - Кривко Настя, Пеклін Марія, Матузенко Мирон, Євсєєнко Марина.

Третє місце – команда «Шаверма 24/7» - Кривошея Всеволод, Константинова Анна, Дика Ліза.

У нагороду переможці отримали те, чим торгували.

Підготували та провели імітаційну гру учні 9-го класу ліцею: Свєтлєющий Артем та Михайло Жур. Адміністрація Ліцею дякує Артему та Михайлу Журу за проведення та підготовку імітаційної гри.

 
Вересень 2016
23.09.2016 15:11

Знайомство з організацією державної влади України

alt23 вересня для ліцеїстів 10 - х класів відбувся виїзний урок з правознавства з метою ознайомлення із загальними засадами організації державної влади в нашій країні на прикладі діяльності Верховної Ради України.

Екскурсія до Верховної Ради завжди викликає шалений інтерес у наших учнів, адже вони не лише детально знайомляться із принципами роботи парламенту, але й мають змогу відчути атмосферу законотворчої діяльності, відвідати саме засідання, прослухати цікаві відомості про архітектурні трансформації найвідомішої будівлі в Україні.

10-класники цього разу мали змогу відвідати прес-зону для політиків, де, звісно ж зробили кілька яскравих селфі, прогулятися кулуарами Верховної Ради. Нам навіть пощастило потрапити на годину запитань до уряду, де з ложи преси учні змогли в живу заслухати виступи віце-прем’єр-міністра Кириленка В.А. та Климпуш-Цинцадзе І.О., віце-прем'єр-міністра із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Після екскурсії наші ліцеїсти прогулялися урядовим кварталом, де дистанційно оглянули інші політичні установи органів центральної влади, як то комітети Верховної Ради, НБУ, Адміністрація Президента.

 
Вересень 2016
19.09.2016 06:18

alt16 вересня відбулося повне занурення учнів 7-го класу у комплексне вивчення тваринного світу. Темою дня стала "Різноманітність тварин" - на першій парі в ліцеї ми ознайомилися з основними групами тварин за міжнародною класифікацією та обговорили основні критерії розподілу тваринних організмів на підцарства, типи та класи.

Інформація була новою для учнів, але це не завадило їм успішно виконати квестове завдання уже в зоопарку - протягом півтори години наші ліцеїсти майже повністю самостійно змогли класифікувати всіх знайдених тварин в зоопарку по основним класам груп хребетних і безхребетних тварин. Це при тому, зауважте, що в самому зоопарку на табличках не написана повна класифікація тварин, тобто, вказаний тільки ряд, родина, рід та, звичайно, вид. Пишаємося дедуктивними та індуктивними здібностями мислення наших ліцеїстів! А така форма вивчення матеріалу у вигляді "перевернутого" заняття (коли не вчитель подає основну готову інформацію, а коли учень майже самостійно опановує матеріал і знаходить закономірності й відмінності) ще раз доводить свою ефективність.

Детальніше...
 
Вересень 2016
19.09.2016 06:15

altПроектуємо клас – проектуємо майбутнє!

У рамках проектного дня «Досліджуємо наукові та культурні надбання» ліцеїсти восьмого класу стали учасниками інтегрованого уроку фізичної культури, основ здоров´я та географії «Сила в єдності», метою якого було випробувати учнів у непередбачуваних ситуаціях та під час виконання командних завдань. На занятті ліцеїсти ознайомилися з історією виникнення парку «Нивки», екологічними проблемами довкілля, взяли участь у поході, покреативили в командах і проявили завзятість та енергійність. А ще посмажили смачнючі канапки та соломку на вогнищі. День завершився на позитивній ноті. Підсумовуючи зроблене, ліцеїсти зазначили, що такі командоутворюючі дні треба проводити частіше.

Дякуємо за втілення ідей Валентині Миколаївні, Марії Дмитрівні, Павлу Борисовичу, Лесі Тарасівні та найслухнянішому восьмому класу!

Детальніше...
 
Вересень 2016
19.09.2016 06:06

alt16.09.2016 року ліцеїсти 11 класу відвідали Літературно-меморіальний музей-квартира П. Г. Тичини в рамках проектного дня «Досліджуємо наукові та культурні надбання». Крім того, урок-екскурсія співпав з днем вшанування пам’яті видатного поета ХХ ст..

Музей присвячений київському періоду життя і творчості Павла Тичини.  

Наші ліцеїсти відзначили неймовірну атмосферність музею, який не просто присвячений збереженню спадщини П. Тичини, нові підходи у подачі екскурсійного матеріалу. В квартирі -  прижиттєві інтер'єри, бібліотека поета, його малюнки та картини художників-сучасників, музичні інструменти. Серед найцікавіших  експонатів 11-класники відзначили рояль, на якому майстерно грав Павло Тичина, меморіальну бандуру,  його улюблений кларнет, 21-тисячну бібліотек, одяг поета.

Ми виразно прочитали поезії-оригінали, написані рукою автора, занурившись у океан легкого, музичного Тичинівського стилю.

Детальніше...
 
Вересень 2016
19.09.2016 05:57

altЕкскурсія до Національного музею літератури України

Як много важить слово, Одно сердечне, теплее слівце!
     І. Франко

16 вересня ліцеїсти Київського ліцею бізнесу відвідали Національний музей літератури України та прослухали  тематичну лекцію «Давня українська література. Література другої половини ХІІІ – середини ХVІ ст.».

Метою даної екскурсії було поглиблення знань із давньої української літератури та закріплення набутих на уроках навичок. Ліцеїсти побачили пам’ятки оригінальної літератури та культури ХІ–ХІІ ст., відвідали Павлівську церкву, в якій брав шлюб з Ольгою Хоружинською Іван Франко; отримали ґрунтовні знання про братства та колегії.

Детальніше...
 
Вересень 2016
15.09.2016 11:07

altДев’ятикласники проходять етап самовизначення

14 вересня у 9-их класів відбувся урок-симуляція. 34 учні мали розробити стратегію поділу паралелі на 2 рівномірних групи. Практикували роботу в команді, лобіювали свої інтереси та презентували рішення, вчилися брати відповідальність за себе не лише у питаннях дозвілля, а й освіти. У результаті паралель розділилась на 2 класи, де кожен зайняв свою позицію.

Заняття проходило жваво та насичено. Групова робота була злагодженою, хоч і не без мікро-конфліктів. Вирішення цих ситуацій дало можливість отримати додатковий досвід  у досягненні цілей, відстоюванні своєї думки та аргументації власної позиції.

Отже, вибір зроблено свідомо!  Відповідальність за рішення кожен взяв на себе.

Детальніше...
 
Вересень 2016
09.09.2016 14:27

alt9 вересня - день здоров'я і спорту

Здоров'я - основний капітал людини. І в ліцеї ми навчаємось зберігати й примножувати його. Саме тому перший загальноліцейський проектний день мав на меті сформувати спільне розуміння здорового способу життя у всієї ліцейської родини.

День фізичної культури та спорту зібрав велику ліцейську родину.

Розпочався день із спортивної лотереї та фізичних вправ для кожного, хто завітав до ліцею.  Цікавими були уроки від викладачів а саме: математика на швидкість, як позбутися зайвих калорій, про здоровий спосіб життя в середньовіччі та наші часи.

Друга етап був спортивним та складався з двох частин.

 

Детальніше...
 
Вересень 2016
06.09.2016 13:27

Потужний старт – запорука успіху!

altМи розпочали навчальний рік традиційною проектно-аналітичною сесією «Вересневий збір» - це був найкрутіший початок навчального року. Протягом трьох днів був шалений драйв та позитивні емоції!  Ми вже 25 років «навчаємо в дії» і продовжуємо традицію проектно-аналітичних сесій.

1 вересня Київський ліцей бізнесу урочисто привітав учнів, учителів та батьків з Днем Знань. Перший дзвоник, внесення прапору, зустріч з однокласниками, флешмоб «25 років Незалежності України: Прапор Єднання», посвята новеньких у ліцеїсти від випускників, солодкий сюрприз від директора Людмили Іванівни Паращенко, вітання від Президента Федерації футболу м. Києва Кочетова Ігоря Миколайовича, дружнє спілкування за піцою, стали традиційним початком навчального року.

Детальніше...
 
Вересень 2016
05.09.2016 13:52

alt5 вересня 2016 р. ліцеїсти-лідери Загальної управлінської підготовки Катерина Голушко, Євген Катруша, Михайло Жур та Вероніка Прокопчук взяли участь у записі передачі «Старшокласник» на Українському радіо.

Пишаємося нашими ліцеїстами, які гідно презентували систему Загальної управлінської підготовки та ліцейські проекти всеукраїнського рівня, а також детально розповіли про традиції приймання «новеньких» у ліцейську сім’ю.

Щиро дякуємо співробітникам радіопередачі «Старшокласник» та його ведучій Марині Куликовій і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Бажаємо усім ліцеїстам активно включитися в систему Загальної управлінської підготовки!

P.S. «Старшокласник» з нашими лідерами буде в ефірі 9 вересня 2016 р. о 16.35 на хвилях Українського радіо.

 
Червень 2016
10.06.2016 06:26

altВиїзний освітній семінар
«Підбиваємо підсумки 2015-2016 навчального року»

8 червня 2016 року співробітники ліцею взяли участь у виїзному освітньо-краєзначому семінарі у м. Житомирі, під час якого обговорили  підсумки навчального року, відвідали Будинок-музей видатного інженера, ученого, винахідника Сергія Павловича Корольова, -  головного конструктора перших ракет-носіїв, штучних супутників Землі, пілотованих космічних кораблів, основоположника практичної космонавтики, дізналися про тонкощі ракетобудування та роботи космонавтів на орбіті Землі у Музеї космонавтики ім. С.П. Корольова, який є унікальним історичним, науковим та культурним центром національного значення і  немає аналогів у світі, побували на оглядовому майданчику Лизняківського гранітного кар’єра, де добувають рідкісні види червоного граніту, побували на екскурсії у Музеї коштовного і декоративного каміння – один із найзнаніших геологічних музеїв України та навіть світу, де зібрані унікальні мінерали та гірські породи з кам’яних пегматитів. Усього у музеї - біля 1800 зразків із геологічних утворень України, Європи, Америки, Африки та інших місць світу.

Висловлюємо щиру подяку за цікавий та чудовий подарунок з нагоди 25-ї річниці Київського ліцею бізнесу  колективу Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та особисто керівнику – Євгенії Валентинівни Яровій!

Колектив ліцею

Детальніше...
 
Травень 2016
31.05.2016 00:00

 altВипуск-2016

Закінчилося ваше безтурботне ліцейське дитинство, а з ним і навчання в ліцеї. Ви 23-й випуск ліцею, який поповнив наш золотий фонд трьома медалями (2-ма золотими та однією), перемогами на районних і міських олімпіадах, конкурсах МАН, участю у ліцейських заходах, а ще ви запам’яталися нам своєю креативністю, непосидючістю, відповідальністю, командністю. Кожен із вас - цікава особистість із якою трішечки сумно розставатися. Ви стоїте на порозі нового життя. І яким воно буде - залежить від вас. Ліцей став  трампліном у ваше доросле майбуття. Щасливої вам дороги! Пам’ятайте,  наше ліцейське життя та своїх шкільних друзів, учителів-наставників. Будьте мудрими, шануйте батьків і любіть Україну! Завжди раді вас бачити у статусі наших випускників!

Детальніше...
 
Травень 2016
29.05.2016 08:39

altДякуємо за гарну роботу!

26 травня група найактивніших ліцеїстів за активну участь у проектах, олімпіадах, за результатами  ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіад, ІІ (районного) та ІІІ (міського)  конкурсів МАН, активну участь у концертах, театральних програмах, проектно-аналітичних сесіях, конкурсних проектах та за вагомий внесок у формування іміджу ліцею була премійована корпоративною туристично-краєзнавчою поїздкою у Парку історичної реконструкції «Київська Русь».

Ліцеїсти мали нагоду ознайомитися із єдиним та неповторним в історії людства відтворенням та будівництвом одного з найзнаковіших, і в той же час,  найбільш централізованого середньовічного міста Східної Європи – Києва (V-XIIIcт.), постріляти зі справжнього лука, покататися на конях, взяти участь у лідерських тренінгах та скуштувати «смачної ковбаски» від Павла Борисовича.

Ліцеїсти наснажилися енергетикою пізнавального й радісного настрою в переддень та готові до нових звершень!

 
Травень 2016
27.05.2016 13:00

altСьогодні, 27 травня 2016 року, для випускників та ліцеїстів пролунав останній дзвоник… Для Київського ліцею бізнесу – це свято особливе, -  в рік ювілейного 25-ліття. Завжди енергійна директор  - Людмила Іванівна Паращенко - звернулася до великої, дружньої життєрадісної ліцейської родини з вітальним словом вдячності усім вчителям та ліцеїстам за самовіддану клопітку роботу й успіхи в навчанні, конкурсах, предметних олімпіадах, секціях МАН, спортивних змаганнях. За досягнуті вагомі здобутки велика кількість ліцеїстів нагороджена грамотами, дипломами, відзнаками, подарунками. Святкову атмосферу доповнював бездоганний вокал чарівних Вікторії Святогор, Аліни Антропової, Ірини Даценко та командний акробатичний батл  як прояв спритності та витривалості. 

Детальніше...
 
Еще статьи...
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 3